Партизан – Динамо. Пряма трансляція
31 липня 21:00
У січні 2022-го « Шахтар » почав реалізацію освітніх проектів для школярів Києва.
У 232-й школі в рамках проекту Shakhtar Smart відбувся урок з англійської мови з футбольним ухилом. Його мета – мотивувати дітей вчити англійську, показавши на прикладі футболу важливість володіння іноземними мовами в сучасному світі.
Проект являє собою серію уроків для хлопців 7 – 8 років і проводиться в інтерактивній формі з використанням сучасних методик викладання. Методологія побудована на футбольній термінології і її впровадженні в ігровому форматі. Також програма Shakhtar Smart передбачає знайомство з основами правильного харчування, фізкультуру з тренером Академії « Шахтаря » і візит футболіста.
На початку року ФК « Шахтар » запустив великий соціальний спортивно-освітній проект в школах Києва. Зараз ми працюємо з дітьми з молодшої та середньої шкіл – з 1-го по 8-й клас. Для самих маленьких реалізуємо проект Shakhtar Smart. Це серія з трьох уроків – англійської мови з футбольним ухилом, правильного харчування і здорового способу життя, а також фізкультури з тренером Академії і футболістом « Шахтаря ». Після повернення зі зборів гравці почнуть відвідувати уроки фізкультури в школах, – говорить директор Shakhtar Social Інна Хмизова. – Навесні, коли потеплішає і будуть доступні спортивні майданчики біля шкіл, ми станемо проводити так звані батьківські дні – це уроки фізкультури, на яких діти будуть займатися разом з батьками, брати участь в різних спортивно-розважальних іграх. Ми хочемо зробити уроки цікавими, зацікавити дітей вивченням англійської, показати, що іноземна мова потрібен в різних сферах життя. Хочемо з наймолодшого віку прищепити дітям розуміння, що таке правильне харчування і здоровий спосіб життя, зробивши це в ігровій ненав'язливою формі. А наш урок фізкультури – це по суті адаптована тренування з футболу, в якій беруть участь і хлопчики, і дівчатка незалежно від рівня фізичної подготовкі.
Коментарі 0