Сьогодні 0

« Шахтар » сенсаційно програв « Олександрії » і відстав від « Динамо » на 13 очок

Кияни вже чемпіони, а « гірникам » ще доведеться відстояти 2-е місце

У 23-му турі чемпіонату України « Олександр » приймала « Шахтар ».

Територіальна перевага була за « Шахтарем », але в кінцівці тайму забила « Олександр »: на 44-й хвилині Гречишкін реалізував пенальті.

А на початку другого тайму шастал подвоїв перевагу команди Шарана.

« Шахтар » намагався зрівняти рахунок, але зусилля « гірників » розбивалися об грамотну оборону « Олександрії ».

0: 2, « Шахтар » програє « Олександрії », відстає від « Динамо », яке стало чемпіоном України, Вже на 13 очок, і на 4 очка випереджає « Зарю ». Правда, у луганчан є матч в запасі.