«Вас же там ці бандерівці, неонацисти бомблять!» Хацкевич про спілкування з батьками-білорусами
![«Вас же там ці бандерівці, неонацисти бомблять!» Хацкевич про спілкування з батьками-білорусами](/upload/resize_cache/iblock/3ee/916_537_2/3eeda38a3ec6ad163175a5c12abfd708.jpeg.webp)
Колишній тренер і гравець київського «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про те, що у нього виникли труднощі в спілкуванні з батьками через вторгнення росії в Україну:
«Ти своїм батькам говориш, а вони тобі не вірять. Вони там розуміють, що відбувається, але ось до цих пір не вірять. Коли я після 4 -го числа відсилав фотографії з Бучі, з Гостомеля, то вони попросили мене просто більше не висилати ці фотографії. Вони сказали, що «у нас інша інформація». На сьогоднішній момент, коли ми спілкуємося, то цю тему не зачіпаємо.Перші наші такі розмови були «Вас же там ці бандерівці, неонацисти бомблять». Я кажу: «Ну да, нам не було чого робити до 24-го числа, а зараз ось просто російські відгуляли 23-е лютого, день захисника там якогось, пішли рятувати вашого сина російськомовного в Києві, а ми починаємо бомбити, щоб їм нічого не дісталося ». Ось це такі були розмови. Я їх розумію, мені їх шкода насправді. Але, ми зараз цього моменту взагалі не приділяємо ніякої уваги. Мене хвилює їх здоров'я, а їх - онуки і правнук. Вони хочуть, щоб я повернувся в Білорусь, але я сказав, що паспорт Білорусі не поміняю, але жити буду в Україні ».
Раніше XSPORT.ua опублікував відкритий лист української тенісистки Катаріни Завацкой до світової громадськості через війну в нашій країні.
Коментарі 0