Зараз 7
Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 11

« Вест Хем » зіграв внічию з « Кристал Пелас ». Ярмоленко вийшов на останніх хвилинах

« Молотобійці » – тимчасові лідери АПЛ
« Вест Хем » - Кристал Пелас / фото - AFP

« Вест Хем » в матчі 3-го туру АПЛ розписав бойову нічию з « Кристал Пелас ». Поєдинок закінчився з рахунком 2: 2.

Український легіонер « Вест Хема » Андрій Ярмоленко з'явився на поле на останніх хвилинах матчу, замінивши  Пабло Форнальса, Але ніякими результативними діями не відзначився.

У таблиці АПЛ « Вест Хем » є тимчасовим лідером АПЛ, маючи 7 очок в запасі. « Кристал Пелас » йде на 14-му місці, не маючи поки жодної перемоги.