« Вільярреал » переграв « Арсенал » будинку в матчі з двома видаленнями

Суперники вирішать долю протистояння в Лондоні через тиждень
29 квітня 2021р. 23:59

В першому півфінальному матчі Ліги Європи « Вільярреал » брав « Арсенал ».

Господарі поля почали дуже жваво – вже на 5-й хвилині відкрили рахунок зусиллями тригероса.

А в середині першого тайму для « Арсеналу » стало все зовсім складно: Альбіоль зробив рахунок 2: 0 на користь своєї команди.

Кращі моменти першого тайму

На початку другого тайму ситуація для « канонірів » погіршувалася – Себальйос був видалений з поля.

Проте, на 73-й хвилині матчу пепе вдалося відквитати один м'яч з пенальті.

А через кілька хвилин в меншості залишився вже « Вільярреал », був видалений Капу.

Матч так і завершився мінімальною перемогою « Вільярреала », доля протистояння вирішиться через тиждень в Лондоні.