Вчора 21
Сьогодні 15
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

« Забирайтеся грати в Маріуполь ». Фанати « Динамо » жорстко звернулися до « Шахтар »

Ультрас клубу вивісили банер під час матчу з « Вересом »
« Забирайтеся грати в Маріуполь ». Фанати « Динамо » жорстко звернулися до « Шахтар »
Фото: Facebook

Фанати київського « Динамо » вивісили банер на адресу « Шахтаря » під час матчу 2-го туру УПЛ з « Вересом ».

« Забирайтеся грати в Маріуполь, вам тут не раді ».

Нагадаємо, що « Шахтар » свої домашні матчі проводить на НСК « Олімпійський ».

Відео трансляція матчу « Динамо » – « Верес ».

Онлайн трансляція матчу « Динамо » – « Верес ».

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 16)

Коментарі 16

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
27 серпня 2021р. 17:26
Яка ганьба, ніколи не любив поведінку динамівців, думають, якщо вони зі столиці, то їм все дозволено😡
27 серпня 2021р. 08:22
Было очень приятно наблюдать за единением фанатов всех украинских клубов с началом российской агрессии. Дождались хотя бы окончания войны...
23 серпня 2021р. 09:38
И вы все говорите, мы одна страна? Зачем сталкиваете людей лбами? Конченные суки! Україна - моя Батьківщіна, годі ділити її на шматки! З днем незалежності!
20 серпня 2021р. 11:32
Динамо это футбольный клуб милиции. Вот менты и хотят выселить шахту за 101 километр.
30 серпня 2021р. 13:09
Все вы московские помидоры,!
30 серпня 2021р. 13:10
Все вы помидоры путинскинае!
10 серпня 2021р. 10:12
Шахтар, то команда ''ракіцких'', вони всі дивляться ''запарєбрік''
26 серпня 2021р. 12:05
Вчора Шахтар наблизився до Шерифа, але  П"ятов все зіпсував. Десять іноземців у старті - бомба!!!!!! Що їм робити в Маріуполі? Там вже і Ракіцким не пахне...
21 вересня 2021р. 10:13
Якщо дивитись на "михайликів", то що у "Динамо" теж дивляться "запарєбрік"?
10 серпня 2021р. 09:46
Пусть едут в Лондон. У Рината там схвачено.
3 серпня 2021р. 03:08
Жаль что ультрас Динамо так относится к опонентам Веть играем в одной лиге, вот так же и к людям которые из Донецка уезжают пото му что хотят быть в Украине, лучше б написали Зеленскому: Верни Донбасс а то мы не хотим что б Шахтер играл в Киеве!
2 серпня 2021р. 22:01
На Динамо яке нiчогого не може показать крiм чемпiонату Украины
2 серпня 2021р. 21:57
А на що Ви хочете дивитись в Киеве ?
2 серпня 2021р. 13:30
А хто буде радий криволапим кротам в Києві?
2 серпня 2021р. 19:03
Ты тупой пидор!!!

Сторінки: 1  2  

Рейтинг букмекерів