Розгорнути Згорнути

« Зоря » будинку поділила очки з « Мінаєм »

У Запоріжжі пройшов матч 4-го туру УПЛ
Зоря - Мінай / фото - UA-Football

Луганська « Заря » розписала результативну нічию з « Мінаєм » в матчі 4-го туру чемпіонату України. Поєдинок закінчився з рахунком 1: 1.

Незважаючи на домінування луганчан, рахунок в матчі відкрив саме « Мінай ». На 53-й хвилині зустрічі, півзахисник « лісіц » Олег Хорін розписався в воротах господарів з передачі Богдана Коваленко. « Зоря » не сталя довго тягнути з відповіддю. Іранський легіонер луганчан Аллахьяр Сайядманеш забив м'яч на 65-й хвилині, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

У таблиці « Зоря » з « Мінаєм » йдуть на 8-й і 9-му рядку відповідно, маючи по 4-е очка в активі.

УПЛ. 4-й тур

« Зоря » – « Мінай » 1: 1 ( 0: 0 )

голи: Горін ( 53 ), Сайядманеш ( 65 ).

« Зоря »: Шевченко, Вернидуб, Імереков, Фаворов, Леовіжілдо ( Хомченовскій, 72 ), Кочергін, Назаріна, Булеца ( Овусу-Фрімпонг, 89 ), Кабаев ( Крістіан, 58 <A <A <A <, 59 ).

« Мінай »: Кучер, Коваленко ( Кулієв, 63 ), Матіч, Гончар, Сінегуб ( Багайоко, 75 ), Месхі ( Хахльов, 46 ), Лиховидько, Білоног <TAGA <TA <TA <TA <.

попередження: Месхи ( 11 ), Вернидуб ( 52 ), Кабаев ( 56 ), Сінегуб ( 70 ), Селезнь ( 78 <AG1 <AG1 <AG1> <AG1>

Нагадаємо, в попередньому матчі туру « Десна » в більшості обіграла « Дніпро-1 ».