« Зоря » в складному матчі обіграла « Ворсклу »
![« Зоря » в складному матчі обіграла « Ворсклу »](/upload/resize_cache/iblock/09e/916_537_2/09efdc1ede984cc2454658ae0e99d001.jpg.webp)
У Полтаві в рамках 6-го туру УПЛ « Ворскла » програла луганській « Заре » з рахунком 0: 1.
З перших хвилин матч виявився складним для « Зарі ». Луганчані грали першим номером, але полтавчане не давали їм нічого зробити у своїх воріт. При цьому, Руслан Степанюк і Ібрагім Кані раз по раз намагалися втекти в швидку контратаку.
Єдиний м'яч в матчі забив вийшов на заміну в кінцівці реймонд Овусу. Захед Шахаб прострелив уздовж воротарської на ганцю, який з декількох метрів не промазав. Відзначимо, що для Овусу це вже третій гол в нинішньому сезоні, і все він забив після виходу на заміну.
Чемпіонат України. 6-й тур.
«Зоря» – « Ворскла » 1: 0
гол: Фрімпонг, 84.
«Зоря: Мацапура, Фаворов, Вернідуб, Імереков, Жуніньо, Назаріна, Громов ( Аллахьяр, 60 ), Кочергін, Булеца, Гладкий ( Шахаб, 60 ), Кабаев ( Овусу, <A, <.
«Ворскла»: Різник, Чеснаков, Тамм, Бондаренко, Пердута, Тілль, Челядін, Якубу ( Пуцлін, 46 ), Скляр ( Кушніренко, 82 ), Кані, Степанюк <TAG1.
попередження: Назаріна, Імереков – Пердута, Якубу, Скляр.
Коментарі 0