Вчора 2
Сьогодні 2

18-річний талант Шахтаря висловився про дебют в УПЛ

Футболіст задоволений виходом на поле

18-річний півзахисник донецького Шахтаря Віктор Цуканов поділився враженнями від дебюту в українській Прем'єр-лізі у матчі 19 туру проти Кривбасу (5:2).

«Дуже радий, не очікував, що дебютую. За 15 хвилин мені сказали розминатися. Деякі хлопці розминалися від початку другого тайму. Я вже так просто досиджував. Думаю, що дебют вдався. Вважаю, що тренери задоволені.

Коли вийшов на поле, то думав, що робити, куди бігти. Ще й перший винос, і одразу м'яч мені в ноги, то трохи розгубився і не розумів, що мені робити. Пробив із неробочою лівою. Можливо, якби суперник не заблокував, то було б небезпечніше.

У роздягальні після матчу з Кривбасом наставник Маріно Пушич спочатку привітав команду, потім Траоре із поверненням, із голом. Насамкінець залишив мене. Сказав, що дуже важкий момент для мене – перехід із U-19 до першої команди. Усі хлопці привітали мене, напхали, що я гол не забив. Усі поаплодували, і я був дуже радий», – цитує Цуканова телеграм-канал УПЛ ТВ.