21-річний захисник Руху розкрив секрет львів'ян
![<i>Віталій Роман 21-річний захисник Руху розкрив секрет львів'ян](/upload/iblock/88e/88e9077643e272a91602f361a6d15943.jpg.webp)
Захисник Руху Віталій Роман розповів про головний козир його команди перед матчем третього туру УПЛ проти ЛНЗ. Слова футболіста передає пресслужба клубу.
Команда тренується у звичному режимі. Перший день у вівторок був втягую чим, а далі готувались у режимі дворазових тренувань. Дуже раді, що вдалося перемогти «Оболонь», хоч гра попри великий рахунок була непростою для нас. Зараз ми з позитивним настроєм готуємось до наступного матчу.Можна сказати, що якісна фізична підготовка – наш козир. На зборах ми працювали над своїми кондиціями і як перша гра в сезоні, так й попередній досвід минулого чемпіонату демонструють, що це допомагає нам здобувати результат. Важливо продовжувати зберігати інтенсивність і бути готовими фізично у кожному матчі.
Я бачив гру ЛНЗ у першому турі в матчі з «Лівим Берегом». Черкасці змінились, адже команду очолив новий тренер, прийшли нові гравці, вони намагаються показувати новий стиль гри. Ми готуватимемось до цього та детально розберемо перші матчі ЛНЗ у чемпіонаті.
Раніше головний тренер Руху Віталій Пономарьов натякнув на можливість дебюту юних гравців із ЛНЗ.
Коментарі 0