Вчора 0
Сьогодні 0

Алжир розійшовся миром із Анголою на Кубку африканських націй

Команди забили одна одній по голу

15 січня у першому турі Кубка африканських націй у групі D зустрічалися Алжир та Ангола.

Алжирці відкрили рахунок на 18-й хвилині. Форвард катарського Аль-Садда Багдад Бунеджа скористався пасом Юсефа Белаїлі з місцевого алжирського чемпіонату та відправив м'яч у сітку воріт Анголи.

Ангольці дочекалися свого шансу зрівняти рахунок у середині другого тайму. Півзахисник французького Лілля Набіл Бенталеб сфолив у своєму штрафному майданчику і рефері вказав на позначку. Мабулулу з єгипетського Аль-Іттіхада чітко реалізував пенальті. Алжир не зміг до кінця поєдинку знову вийти вперед, у підсумку – 1:1, черговий фаворит втратив очки в першому турі африканського турніру.

16 січня о 16:00 відбудеться інший матч у групі D, Буркіна Фасо зіграє з Мавританією.