Вчора 16
Сьогодні 4

Анчелотті: «Гравці повинні відповідати»

Реал здобув першу перемогу у сезоні
Головний тренер Реала Карло Анчелотті підбив підсумки матчу 2 туру Ла Ліги проти Вальядолід (3:0). Слова гравця наводить Marca.

«Ми повинні радіти, коли перемагаємо з огляду на труднощі, з якими ми зіткнулися, особливо у першому таймі. Ми дуже м'яко діяли з м'ячем, грали у повільному темпі. Другий тайм був набагато активнішим, ми були мобільними та швидко рухали м'яч.

Команда почала діяти компактніше, повертаючи м'яч після втрат. Не лише атака, а й оборона зіграла краще, ніж проти Мальорки. Ми досягли успіху всі разом.

Я не відчуваю тиску, я дуже радий, що ті, хто отримує менше ігрового часу, користуються ним. Вибрати склад дуже складно, це мене непокоїть і трохи засмучує, це моя відповідальність. Але я маю обрати 11 гравців стартового складу.

У цей час року, за такої спеки, гравці втомлюються. Коли гравець втомлюється, він піднімає руку та говорить про це, але зі мною такого не траплялося вже 40 років. Гравці повинні нести певну відповідальність щодо цього, я говорю про це зараз, тому що я теж говорив про це з ними. У мене багато ресурсів», – сказав Анчелотті.