Сьогодні 15
Розгорнути Згорнути

Анчелотті: «Ми могли забити раніше, але головне – що в підсумку забили»

Тренер – про перемогу над Уніоном

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував As перемогу над Уніоном (1:0) в Лізі чемпіонів.

«Матч пройшов так, як і планувалося: ми багато володіли м'ячем, суперник оборонявся низьким блоком. Суперник не залишав вільних зон, але ми намагалися домогтися свого. Так, ми могли забити раніше, але головне – що в підсумку забили. Такий дух цієї футболки, він дозволяє нам завжди зберігати віру. Ми віддавали всі сили до самого кінця.

У Беллінгема є необхідна майстерність, але також і везіння, хоча важливо опинитися в потрібному місці, як це було і в матчі з «Хетафе». Коли він вибігає з другої лінії, він діє розумніший за всіх і користується своєю майстерністю.

У перерві нам довелося вносити деякі зміни, і другий тайм ми провели краще, тому що грали проти суперника, який став менше пресингувати. Сил у нього ставало трохи менше, і у нас з'являлися вільні зони. Радує, що сьогодні не довелося відіграватися».