Анчелотті: « Ми втратили два очка, але гра вийшла божевільною »

« Реал » і « Леванте » забили 6 м'ячів на двох
23 серпня 2021р. 10:42
Карло Анчелотті / Фото: Twitter

Головний тренер « Реала » Карло Анчелотті висловився про нічию з « Леванте » ( 3: 3 ) в матчі 2-го туру чемпіонату Іспанії. Його слова призводить Marca.

« Гра вийшла божевільною, хоча ми контролювали її в першому таймі. Ми втратили два очка, провівши дійсно якісно перший тайм.

Складно пояснити, ми повинні бути уважні до всіх деталей. Залишився гіркий присмак. Потрібно бути більш уважними.

Позови сьогодні був одним з кращих. Є стартовий склад, який можна освіжити заміни. Наприклад, і заміна Бейла пов'язана з бажанням освіжити склад. Однак концентрація в обороні повинна бути вище.

У Вінісіуса повно талантів. Він повинен забивати, але я не знаю, чи буде він бомбардиром. З такими якостями ти повинен забивати багато. Для нас це буде важливо. Іноді важливіше закінчити матч, а не почати його. Тому я часом не надаю великого значення, гравець вийшов в стартовому складі чи ні.

Що стосується нашої гри в обороні, в першому таймі ми діяли дуже здорово. Але на другу половину ми вийшли не з належним ставленням. Це була неправильна реакція.

Третій гол « Леванте » – невезіння. При першому голі ми невірно збудували лінію, а в другому дали супернику вийти три в два, таке неприпустимо ».

Раніше повідомлялося, що Кріштіану Роналду може знову повернутися в « Реал ».