Вчора 2
Сьогодні 2

Анчелотті після перемоги над Барселоною: «Я сказав в перерві, що якщо нам судилося програти, то це не можна робити так»

Наставник оцінив гру Беллінгема
29 жовтня 2023р. 09:22
Головний тренер Реала Карло Анчелотті провів аналіз Ель Класіко, в якому його команда перемогла Барселону з рахунком 2:1.

«Іноді ти граєш не так, як хочеш. Таке може статися. Реалу не вистачало агресії і успіху в єдиноборствах. Перший тайм ми втратили. Я сказав команді в перерві, що, навіть якщо нам судилося програти, то це не можна робити так.

Вихід Модріча змінив динаміку. Коли Барселона знизила пресинг, то Беллінгем став дуже ефективним. Результативність Джуда нас все ще дивує. Він може забити 20-25 голів за сезон.

Це найважливіші три очки на дуже складному полі. Реал лідирує, але сезон дуже довгий для всіх. Треба боротися до кінця», – наводить слова Карло Анчелотті Marca.

Нагадаємо, що Реал на даний момент займає лідируюче місце в таблиці Ла Ліги після 11 турів. Мадридський клуб випереджає Жирону за додатковими показниками, а відрив від Барселони збільшився до чотирьох очок.