Вчора 2
Сьогодні 2

Арсенал після заміни Зінченка вирвав перемогу над Манчестер Юнайтед

Олександр провів на полі 76 хвилин

Арсенал і Манчестер Юнайтед зустрічалися між собою в центральному матчі 4 туру АПЛ, який завершився з рахунком 3:1.

Команди встигли обмінятися голами в першій 45-хвилинці. Рашфорд на 27-й хвилині вивів МЮ вперед. Майже відразу ж Арсенал відновив паритет на табло завдяки точному удару Едегора.

У другому таймі гра йшла до забитого м'яча, а в деяких епізодах не обійшлося без допомоги VAR.

На 58-й хвилині рефері після падіння Хаверца не поставив пенальті в ворота МЮ, а на 88-й хвилині гол Гарначо після виходу на заміну не зарахували через офсайд.

Розв'язка протистояння наступила в доданий час.

Восьми компенсованих хвилин вистачило Арсеналу, щоб забити другий м'яч у ворота МЮ. Відзначився 100-мільйонний новачок канонірів Райс.

На останніх секундах футболісти Юнайтед привезли собі контратаку, яка завершилася дебютним голом Жезуса в сезоні.