Europe
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Europe

Арсенал в серії пенальті здобув путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, Порту залишив турнір

Український захисник канонірів Олександр Зінченко вийшов на поле в екстратаймі

У повторному поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал приймав вдома Порту.

В основний час матчу Арсенал провів один гол, він на рахунку Леандро Троссарда, і завдяки цьому перевів гру в екстратайм.

В додатковий час на поле вийшов Олександр Зінченко, який замінив на початку другого екстратайму Ківіора.

Доля протистояння визначилася у серії пенальті, Арсенал забив усі чотири удари, а у Порту помилилися Венделл та Галену.

Таким чином, Арсенал пройшов до чвертьфіналу ЛЧ, жеребкування якого відбудеться у п'ятницю, 15 березня.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Арсенал (Лондон, Англія) – Порту (Португалія) 1:0 (4:2 по пен) (перший матч 0:1) (Троссард 41)