Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

«Арсенал» Зінченка та «Борнмут» Забарного перемогли, «Брентфорд» Ярмолюка зіграв внічию із «Брайтоном» Де Дзербі

Два з трьох українців не вийшли на поле
Фото - AFP

У 29-му турі англійської Прем'єр-ліги «Арсенал» і «Борнмут» обіграли «Лідс» та «Фулгем» відповідно. «Брентфорд» зіграв внічию з «Брайтоном».

«Каноніри» чотири рази забили супернику. Жезус оформив дубль. «Вишні» перевернули гру в другому таймі. «Бджоли» тричі виходили вперед. Підопічні Роберто Де Дзербі кожен раз відігравалися.

Захисник Олександр Зінченко провів на полі 85 хвилин. Центрбек Ілля Забарний залишився у запасі, хавбек Єгор Ярмолюк не ввійшов до заявки.

«Арсенал» набрав 72 очки, відірвавшись від «Манчестер Сіті» на вісім балів. Однак у «містян» є матч у запасі. «Брентфорд» ділить 6-7 рядки з «Брайтоном», «Борнмут» – залишив зону вильоту.

АПЛ. 29 тур:

«Арсенал» – «Лідс» 4:1 (1:0)

Голи: Жезус, 35 (пен.), 55, Вайт, 47, Джака, 84 – Крістенсен, 76

«Арсенал»: Ремсдейл, Магальяес, Голдінґ, Вайт, Зінченко (Тірні 85), Джака (Вієйра 86), Партей (Жоржиньйо 60), Едеґор (Сміт-Роу 85), Мартінеллі, Жезус (Сака 60), Троссард

«Лідс»: Мельє, Фірпо, Стрейк, Кох (Купер 74), Ейлінґ, Гаррісон (Бемфорд 85), Рока, Крістенсен, Саммервілл (Рюттер 74), Ааронсон (Маккенні 65), Сіністерра (Родріго 65)

Попередження: Кох, Бемфорд

«Борнмут» – «Фулгем» 2:1 (0:1)

Голи: Таверн'є, 50, Соланке, 79 – Перейра, 16

«Брайтон» – «Брентфорд» 3:3 (2:2)

Голи: Мітома, 21, Велбек, 28, Макаллістер, 90 (пен.) – Янссон, 10, Тоні, 22, Піннок, 49