Вчора 2
Сьогодні 2

Артета: «Ми заслужено виграли гру»

Арсенал обіграв Брайтон

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета висловився BBC о перемозі над Брайтоном у матчі АПЛ.

«Неймовірна гра. Від початку до кінця було приємно дивитися, як ми грали проти цієї дуже гарної команди. Навіть у перерві рахунок цього не відображав. Ми заслужено виграли гру.

У нас було 15 ударів у першому таймі – це багато. Треба було продовжувати. Ми не маємо такої точності перед воротами.

«Брайтон» міг зрівняти за рахунку 1:0? Це АПЛ. Ви бачите це у кожній грі. Ми мали багато ситуацій, щоб забити м'яч, але ми цього не зробили. 1:0 замало.

Чи показує Кай Хаверц результат, на який я очікував? З погляду голів, так. За показниками він такий самий, як і на початку сезону. Ви бачите, що він впевнений та насолоджується своїм футболом».