Сьогодні 14
Завтра 5

Артета оцінив перемогу Арсеналу у матчі з Вулверхемптоном

Іспанець задоволений грою своєї команди

Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета поділився своїми думками о перемозі над Вулверхемптоном (2:0) у матчі першого туру АПЛ. Його слова цитує офіційний сайт «канонірів»

«Особливо на початку матчу, у першому таймі, ми були неперевершені — дуже агресивні, дуже інтенсивні, багато націлені на атаку, дуже швидкі, постійно загрожували супернику у їхньому штрафному майданчику. Ми створили багато моментів. Можливо, нам варто було забити два чи три голи, і гра була б трохи іншою

У другому таймі були моменти, коли ми стали трохи недбалими та не контролювали гру, особливо з деякими втратами м'яча, що проти цієї команди може особливо ускладнити ситуацію. У результаті гра стала більш відкритою, і Букайо знову неймовірно здійснив рахунок 2:0. Потім то була вже інша гра.

Перемога в АПЛ? Коли я побачу готовність, незалежно від того, збираємося ми це робити чи ні, нам доведеться щодня демонструвати її у тому, як ми граємо та яких результатів ми можемо досягти. То була перша гра. Завжди є невпевненість у тому, як ми реагуватимемо проти справді складного суперника. Ми забили два голи, зіграли "на нуль", перемога, справу зроблено», - заявив Артета.