Сьогодні 14
Завтра 3

Артета пояснив заміну Зінченка в матчі з Вулверхемптоном

Українець відіграв трохи більше години

У суботу, 17 серпня Арсенал провів матч першого туру АПЛ проти Вулверхемптона, у якому здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0.

У стартовому складі «канонірів» на цю зустріч вийшов український захисник Олександр Зінченко, проте на 69-й хвилині замість нього вийшов Юррієн Тімбер. Головний тренер Арсеналу Мікель Артета прокоментував цю заміну.

«Ми йдемо від гри до гри. Юррієн мав проблеми в останні кілька тижнів і він не зіграв жодної хвилини за останні два-три тижні. Ріккардо Калафіорі щойно прилетів і звикає до багатьох речей. Вони обидва дуже добре прогресують, і ми маємо велику конкуренцію.

Ви могли бачити, що Алекс, особливо в першому таймі, був справді гарний. У другому таймі нам потрібно було щось інше, і ми мали можливість замінити його», – наводить слова Артета клубна прес-служба.

У наступному турі 24 серпня лондонці в гостях зустрінуться з Астон Віллою.