Сьогодні 13

Артета – про втрачену перемогу над «Ліверпулем»: «Пропустили недбалий м'яч»

Помилка Зінченка вплинула на результат гри на «Енфілді»
Мікель Артета / Фото - Арсенал Лондон

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета поділився враженнями від матчу 30-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Ліверпуля» (2:2). Слова фахівця передає BBC.

Дуже напружений матч. Гра була під нашим контролем, але пропустили недбалий м'яч, і її динаміка змінилася. Ми добре почали другий тайм, але потім втратили контроль, футбол став дуже хаотичним.

«Ліверпуль» міг забити три або чотири голи. Так, ми теж могли забити ще два чи три голи, тож, можливо, підсумок гри є справедливим. Я не бачив, щоб якась команда в цьому сезоні домінувала на цьому полі. Вони перемагали кожного великого суперника, грали з «Реалом» і могли вести у чотири м'ячі вже після 20-ї хвилини.

Ми могли заробити три очки. Потрібно було грати так само, як у першому таймі, і тоді б гра розвивалася за зовсім іншою траєкторією, але ми цього не зробили. Потрібно рухатися далі. Футболісти повинні продовжувати грати так, як грали у перші 30 хвилин.

Нагадаємо, захисник «Арсеналу» Олександр Зінченко – не найгірший гравець матчу з «Ліверпулем», незважаючи на помилку, що позбавила перемоги.