Ашур висловився щодо першого єврокубкового матчу Полісся в історії
![<i>Імад Ашур Ашур висловився щодо першого єврокубкового матчу Полісся в історії](/upload/iblock/137/137f1ebe9f8c8e2d2ac3ca1cb9ffc749.jpg.webp)
Головний тренер Полісся Імад Ашур поділився очікуваннями від першого матчу другого раунду кваліфікації Ліги конференцій проти Олімпії. Слова фахівця передає пресслужба клубу.
- Історичний поєдинок, історичний настрій, чарівний. Дуже був цікавий, непередбачуваний зі складнощами, але нормальними для будь-якого процесу період підготовки. Вийшли наразі на заключний тиждень перед стартом. В гарному настрої, з величезним бажанням створити щось історичне.- Наскільки ви задоволені адаптацією новачків, чи усі з них наразі працюють з командою, чи немає в когось ушкоджень?
- Наскільки відомо, у нас один з новачків, а саме Данило Безкоровайний отримав пошкодження, ще й достатньо давно. Так само клуб оголошував достатню кількість трансферів, які відбулися останнім часом, достатньо велика кількість новачків зараз тренуються з групою, на сьогоднішній день перед заключним тренуванням всі здорові, так само у нас іде розрахунок на певну кількість з цих новачків, але завтра уже гра покаже хто з них отримає свою можливість.
- В команді багато змін. Якого результату очікуєте в перших поєдинках, по суті, оновленого «Полісся».
- Я казав попередньо, що будь-який поєдинок, будь-яка гра, яка до нас відноситься, єдине що нас повинно хвилювати і турбувати саме з точки зору підготовки це саме в день гри. Завтра я розраховую на те, що ні для кого не буде нічого існувати на ці півтори години і фінішну пряму підготовчу, яка буде перед матчем. Відповідно, ми все це робимо для того, щоб досягати максимального результату в кожній грі. Вже гра розставить все по місцям, бо ми дуже хочемо для себе зрозуміти на якому етапі ми знаходимось зараз і тільки гра на це може дати відповідь. Але, безумовно, ми готуємось, припускаю, що так як і всі до гри в якій ми зможемо підвищити ймовірність отримати максимальний результат, а саме перемогу.
- Імаде, якими критеріями ви керуєтесь по виборі стартового складу та як плануєте адаптувати стратегію команд до Європейських змагань, зокрема в матчах проти «Олімпії»?
- Для мене завжди був дуже важливий процес підготовки, а саме тренування. Коли ми готуємось до якоїсь події, ми маємо розуміти, який шлях ми пройшли до цього. Відповідно кожен з гравців, хто має бажання отримати можливість взяти участь у «виставі», має щоденно, як професіонал, віддаватись повністю на тренуваннях. Це моє особисте переконання і я цього вимагаю від кожного, хто працює і допомагає гравцям розвиватись, від себе так само. Тому тренувальний процес, який є контрольованим і щоденним - це ключовий фактор того, як ми обираємо основний склад, окрім особливостей можливого суперника, окрім особливостей графіку. Для мене цей процес завжди був таким і завжди буде. Я вже казав попередньо, що гравці ускладнюють мені цей процес і на цей день це не змінилось.
Гру можна буде подивитися вже сьогодні, 25 липня, на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Олімпія – Полісся онлайн. Початок – о 20.00.
Коментарі 0