Вчора 14
Сьогодні 14

Ашур: «Витратили багато енергії не на методичне володіння м'ячем, а на біг на 50, 60 чи 70 метрів»

Полісся не змогло обіграти вдома Інгулець
Головний тренер Полісся Імад Ашур прокоментував гру проти петровського Інгульця (1:1) у третьому турі УПЛ.

Сьогодні було 6 замін у стартовому складі порівняно з матчем проти Шахтаря. Чим була продиктована ротація?

Вона була продиктована попередньою грою та енергією, яка була там віддана та кондиціями певних гравців, безпосередньо, після гри. Стратегічно на трьох суперників, включно з сьогоднішнім, перед матчами збірних, довелося робити ротацію. Мені здається, що це теж нормальна частина процесу.

Які слова підбирали до хлопців, що команда вийшла у другому таймі настільки іншою та настільки заведеною?

Ми проговорили ті речі, про які ми говорили і перед грою. Але чомусь ми вирішили методично ними нехтувати, поки суперник не відтиснув нас до чужих воріт. Ми витратили багато енергії не на раціональне, методичне володіння м’ячем, а на повернення до чужих воріт, біг на 50, 60 чи 70 метрів. Відповідно, треба було провести цю показову бесіду. Показову в тому сенсі, що моменти під час гри могли нас них вплинути. Також ми показали певні епізоди, які показали нам аналітики в перерві, щоб показати, що це не зовсім те, про що ми домовлялися. На мою думку, в другому таймі це було сприйнято буквально. Ми шукали простір не там, де нам його відкривають – це логічно, бо суперник на своїй половині буде завжди обороняти ворота і вісь глибини. Тобто, середину поля, в напрямку воріт, нам же треба шукати шлях до воріт. Я наполягаю на тому, що не до наших, а туди, але вже в обхід. Потім вже, якщо нас ніхто не підганяє вперед, то ми можемо знайти більш широкі точки, щоб один, два, три рази подати, підібрати, а потім спробувати знайти можливості між лініями, якщо суперник дасть простір. Коли ми потрапляємо в пастку, яку робить будь-який організований суперник, то ми витрачаємо енергію на біг назад, відповідно, з більшою ймовірністю будемо порушувати правила ближче до наших воріт та створювати зайві стандарти. Сьогодні стандарт зіграв проти нас, – сказав Ашур.