Місце проведення:
Англія, Уельс
Офіційний сайт:

Деталі турніру

Астон Вілла переграла Евертон, Миколенко залишив поле через травму у першому таймі

Бірімінгемці здійснили камбек з 0:2
У матчі четвертого туру Англійської Прем'єр-Ліги Астон Вілла приймала Евертон.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко попросив заміну на 25-й хвилині матчу, вказуючи на проблеми в області привідного м'яза.

Перший тайм був за Евертоном, рахунок на 16 хвилині відкрив Дуайт Макнейл, а подвоїв його Домінік Кальвер-Льюїн на 27 хвилині. Астон Вілла відіграла один гол на 38-й хвилині завдяки зусиллям Оллі Воткінса.

У другому таймі той самий Воткінс зрівняв рахунок на 58-й хвилині. А перемогу бірмінгемцям приніс розкішний удар здалеку Джона Дурана на 76-й хвилині.

АПЛ. 4 тур

Астон Вілла - Евертон 3:2 (Воткінс 38, 58, Дуран 76 - Макнейл 16, Кальверт-Льюїн 27)