Вчора 2
Сьогодні 2

«Аталанта» і «Спеція» влаштували гольове шоу, Малиновський зіграв проти Коваленко, один з них забив

7 м'ячів на дві команди
20 листопада 2021р. 17:57
Руслан Малиновський / Фото: Getty Images

У матчі 13-го туру чемпіонату Італії «Аталанта» в рідних стінах переграла «Спецію».

Відзначимо, що з перших хвилин на поле вийшов тільки один українець - Віктор Коваленко грав за «Спецію» зі старту. Руслан Малиновський ж з'явився на поле у 2-му таймі, вийшовши на заміну. Через кілька хвилин Коваленко пішов відпочивати.

Матч почався несподівано для господарів: форвард «Спеції» Нзола вивів свою команду вперед. Але далі забивала тільки «Аталанта». Тричі тільки в 1-му таймі - відзначилися двічі Пашаліч і Сапата У 2-му таймі. Муріель довів рахунок до 4: 1 на користь бергамасков, а останній цвях в труну «Спеції» увігнав Малиновський гарматним ударом.

Гол Нзоли на останніх хвилинах «Спеції» не допоміг.

В турнірній таблиці Серії А «Аталанта» залишилася на 4-му місці, маючи в активі 25 очок. «Спеція» в свою чергу близька до зони вильоту, 16-е місце і 11 балів.

Серія А, 13-й тур

«Аталанта» - «Спеція» 5: 2

Голи: Пашаліч, 18, 41, Сапата, 38, пен, Муріель, 83, Малиновський, 89 - Нзола, 11, 90

«Аталанта» : Муссо, Дзаппакоста, Паломіно, Толо, Гімшіті, Меле, де Рон, Копмейнерс (Пессіна, 61), Ілічіч (Малиновський, 60), Пашаліч, Сапата (Муріель, 79).

«Спеція» : Проведе, Ам'ян, Ерліч, Христов, Бастони, Сала (Ріца, 64), Коваленко (Коллі, 64), Маджоре, Джасі (Підгоряну, 81), Верде (Мана, 52), Нзола.

Попередження: Джасі (5), Копмейнерс (10), Сала (36), Христов (49), Пашаліч (71).