Офіційний сайт:

Деталі турніру

Автор першого голу України у Лізі націй дав оцінку матчу з Албанією

Команда Реброва розпочала з поразки
Захисник Шахтаря та збірної України Юхим Конопля підбив підсумки матчу 1 туру Ліги націй проти Албанії (1:2).

«Там був сумбур. Здається, я зіграв головою у перший м'яч, а він влучив у когось. Потім упав на ногу гравцю іншої команди, і він його запхав з кількох метрів. Звісно, радий, що забив. Трохи треную такі команди. Просто радий, що забив - не більше, бо це не допомогло команді перемогти

Ми володіли грою у першому таймі, і нам треба було лише нарощувати наше володіння та контроль над грою. Так зробили: забили гол після перерви, але потім стандарт. Коли пропускаєш після нього, це важко для кожної команди - Англії, Іспанії, Франції. Усі можуть пропустити після стандарту. І після цього важко оговтатися, бо це дає [супернику] впевненість», зазначив Конопля.