Вчора 19
Сьогодні 10

Бабич: «Чорноморець та Інгулець півночі просиділи під тривогами»

Одесити забили переможний м'яч у кінцівці
Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич підбив підсумки матчу 6 туру УПЛ проти Інгульця (0:0).

«Дуже приємно перемагати на останніх хвилинах. І втричі, мабуть, приємніше, коли забиває свій хлопець молодий –, якому ми довіряємо. Вийшов сьогодні та зіграв дуже нестандартно. Забили гол, отже, заслуговуємо. Хоча дуже важка гра була, нічийніша. Моменти були і в Інгульця, і в нас. Але я вважаю, що сьогодні ми більше були налаштовані на атаку, перш за все, у другому таймі, коли почали більше грати вперед, коли ми освіжили практично всю лінію атаки, випустивши чотири свіжі гравці. У принципі, це спрацювало.

Я не дивився статистику, але ми дивилися матчі, які проводив Інгулець, і ми бачили, що команда дуже добре організовано захищається. Так, може, трохи не вистачає якості в атаці, як і у нас, але вони робили нерви Кривбасу. Програли Руху, досить швидко пропустивши, але якщо ти швидко не забиваєш гол, ми бачимо, що команда досить непогано відпрацьовує в захисті.

Ми, як і Інгулець, півночі просиділи під тривогами, і було видно, що трохи хлопці не виспалися. Але це нам ніяк не може казати, що важко. Це лише заслуга Інгульця, що вони не давали нам грати у більш атакуючий футбол. Ми дуже багато в перші 20 хвилин припускалися простих помилок, після яких нас Інгулець ловив на контратаках. Нервовість відбилася. Після перерви ми здійснили заміну, вийшов Габелок. У принципі хлопці, які вийшли на заміну, посилили гру. І потім ще гурт вийшов, який додав якраз в агресії попереду, в агресії в атаці», - додав Бабич.