Сьогодні 15
Завтра 4

Бабич – про нічию з ЛНЗ: «Ми їхали сюди за перемогою»

Головний тренер Чорноморця підсумував гру з ЛНЗ

Головний тренер одеського Чорноморця Олександр Бабич поділився своїм аналізом нічийного результату (1:1) у матчі 8-го туру УПЛ проти ЛНЗ.

«Ми їхали сюди за перемогою, але матч був більш менш рівний і ми отримали один бал, який для нас дуже важливий. Дуже приємно, що вийшла така вольова нічия, бо пропустили наприкінці першого тайму, мало не перебудувалися, але вчасно виявили характер, перебудувалися на іншу схему, випустили нових гравців атаки і забили такий важливий м'яч. Якби зіграли грамотніше, могли б ще забити, там момент мав Єрмаков, Янаков мав момент. Матч був нічийний, ми показали, що можемо по ходу матчу перебудовуватись та виконувати завдання.

Ми зробили такий психологічний крок уперед, бо ми, програючи, вирвали нічию, це для нас як ковток повітря. Потрібно ще багато працювати над реалізацією, над захистом, але сьогодні претензій ні до кого немає. Є помилки, ми їх розбиратимемо. Всі гравці і навіть сиділи на лавці, були зібрані, сконцентровані і мобілізовані.

Чи справдився півзахист в оновленому варіанті? Ми чекали від Габелка більше гри на м'ячі, а Білошевський та Лацабідзе більше відпрацьовували та давали обсяг. Якщо не брати до уваги пропущений м'яч, все працювало, але в атаці в першому таймі не вистачило якості. Хоча й були добрі перехідні фази.

Я вважаю, що у нас є нова інформація, її потрібно опрацювати. Ця нічия нам дуже допоможе», – сказав Бабич для прес-служби одеського клубу.