Бабич припустив, коли Малиновський зможе повернутися в основу збірної України

Хавбек після операції починав матчі « синьо-жовтих » тільки з лавки
06 вересня 2021р. 16:59
Олександр Бабич / Фото - Twitter

Колишній тренер « Чорноморця » і « Маріуполя » Олександр Бабич проаналізував матч відбору на чемпіонат світу-2022 Україна – Франція ( 1: 1 ). Також фахівець поділився думкою про те, коли півзахисник Руслан Малиновський повернеться до основного складу « синьо-жовтих ».

Наші хлопці дуже добре зіграли в першому таймі, відразу після перерви трапився збій, швидше за все, господарі виявилися не зовсім готові до перестановок французів, вони почали притискатися до своїх воріт і поплатилися: чемпіони світу вирівняли становище.

Хоча в цілому, підопічні Олександра Петракова сміливо можуть записати звітний поєдинок собі в актив. Вони довели, що після випадкової нічиї з казахами їх рано списувати з рахунку, вони продовжують перебувати в грі.

Кого відзначити? Мені сподобався Роман Яремчук, поряд з Андрієм Ярмоленко він стає одним з лідерів збірної.

Також важливо, що зросла конкуренція за місце в старті. Поки що з попаданням в основу виникли проблеми у Руслана Малиновського, але, думаю, що в наступному поєдинку — з фінами, з їх насиченою обороною, півзахисник « Аталанти » зіграє, адже будуть потрібні його далекі « постріли ».

До речі, це дуже добре, що на черзі у збірної України товариський матч — з чехами. Буде можливість переглянути найближчий резерв з розширеного списку кандидатів в головну команду країни. Це важливо, як для самих футболістів, так і тренерського штабу. На фініші відбіркового циклу необхідно зупинити свій вибір на самих достойних.

відомий фахівець Сергій Ковалець вважає, що Україна не поступилася Франції в основних аспектах гри.

Джерело: Meta-ratings.com.ua Сергій Стаднюк