Франція – Гвінея. Пряма трансляція
22:00
Колишній тренер « Чорноморця » і « Маріуполя » Олександр Бабич
прокоментував інформацію про перехід в « Крівбасс».
« Мене вже вітають, але поки це тільки розмови. Дуже багато інформації в інтернеті, але я поки ні з ким не зв'язувався на цю тему. Поки мені незрозуміло, звідки береться ця інформація.Чи виходив « Крівбасс »? – Ні. Не те що з « Крівбасса », а взагалі з команд, які зараз без тренера – « Мінай », « Агробізнес ». Ніхто з цих команд мені не дзвонив ».
Про готовність працювати в « Крівбассе ».
« Щоб конкретно відповісти, треба отримати пропозицію, подивитися і проаналізувати завдання і комплектацію команду. І все інше. Це не одного дня рішення.В інтернеті плаває інформація, яка не відповідає дійсності ».
Нагадаємо, раніше також з'являлася інформація, що « Крівбасс » може очолити Роман Григорчук.
Коментарі 0