Вчора 0
Сьогодні 2

Барселона не без проблем вийшла до чвертьфіналу Кубка Іспанії

Клуб третього дивізіону Уніоністас нав'язав боротьбу каталонському гранду

У матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії Барселона грала на виїзді з клубом третього за силою дивізіону країни Уніоністас із Саламанки.

Саме Уніоністас відкрили рахунок у поєдинку після красивого удару з льоту Альваро Гомеса у середині першого тайму.

Ферран Торрес забив гол «в роздягальню», втікши на побачення з воротарем господарів фактично зі своєї половини поля. Ну а зробити потрібний собі переможний рахунок Барса змогла лише за 20 хвилин до закінчення гри. Жуль Кунде забив ударом здалеку, а Алехандро Бальде пробив з гострого кута і м'яч від поперечини залетів у ворота Уніоністас.

Команда Хаві виступить у 1/4 фіналу Копа дель Рей, матчі відбудуться 24 січня, а жеребкування пар пройде завтра, 19 січня.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Уніоністас (Саламанка) – Барселона 1:3 (Гомес 26 – Ферран Торрес 45, Кунде 69, Бальде 73)