«Барселона» розгромила «Бетіс», який з 33-ї хвилини був у меншості

Каталонці вирішили результат матчу відразу після вилучення
30 квітня 2023р. 07:46

У рамках 32-го туру Прімери «Барселона» зустрілася з «Бетісом».

На 14-й хвилині відкрив рахунок Андреас Крістенсен. Після подачі Рафіньї з правого флангу данець з лінії воротарського майданчика точно пробив головою.

На 33-й хвилині «Бетіс» залишився у меншості, оскільки другу жовту картку на протязі 10 хвилин отримав Едгар Гонсалес. Потім через три хвилини Роберт Левандовскі подвоїв перевагу після прострілу Жюля Кунде у штрафний майданчик. Ще за три хвилини Рафінья зробив рахунок 3:0.

У другому таймі було лише одне взяття воріт. Після прострілу у воротарську «Бетісу» Гіго Родрігес переправив м'яч у свої ворота – 4:0.