Вчора 0
Сьогодні 0

«Барселона» шокувала «Тоттенгем» в останні десять хвилин і виграла домашній трофей

Каталонці підняли над головами Кубок Гампера
09 серпня 2023р. 01:10
8 серпня в Барселоні відбувся матч між місцевим однойменним клубом і лондонським «Тоттенгемом» в рамках Кубка Жоана Гампера.

Зустріч проходила на стадіоні «Олімпік Луїс Компаніс» і завершилася з рахунком 4:2 на користь «Барселони».

На 3-й хвилині рахунок відкрив форвард господарів Роберт Левандовські. Гості відігралися на 24-й хвилині завдяки голу Олівера Скіппа. Він же через 12 хвилин вивів «шпор» вперед. «Синьо-гранатові» зрівняли рахунок на 81-й хвилині – відзначився Ферран Торрес. У компенсований час перемогу «Барселоні» принесли голи Ансу Фаті і Абде Еззалзулі.

Кубок Жоана Гампера – товариський матч (або турнір), який щорічно організовується клубом «Барселона». Вважається одним з найстаріших товариських турнірів, які проводяться щорічно. Вперше був розіграний в 1966 році.