Деталі турніру
Europe

Барселона впоралася з Наполі в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Каталонцям вдалося перевершити суперника на своєму полі

В повторному поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона приймала вдома Наполі.

У цій зустрічі очікувалася велика інтрига, оскільки перший матч у Неаполі закінчився внічию 1:1. Однак Барселона виявилася все ж таки сильнішою за чемпіона Італії, що знаходиться не в кращій своїй формі.

Фермін Лопес та Жоау Канселу шокували Наполі на початку першого тайму, але потім Ррахмані один гол відіграв.

За сім хвилин до кінця основного часу Роберт Левандовскі забив третій м'яч у ворота гостей та зняв усі питання щодо переможця у цій парі – 3:1.

Барселона пройшла до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а Наполі зосередиться на внутрішніх змаганнях.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Барселона (Іспанія) – Наполі (Неаполь, Італія) 3:1 (перший матч 1:1) (Фермін 15, Канселу 17, Левандовскі 83 – Ррахмані 30)