Вчора 5
Сьогодні 9

Барселона виграла черговий матч з рахунком 2:1. Ольмо дебютував і забив переможний гол

Флік розпочав у каталонському клубі із трьох звитяг
У третьому турі Ла Ліги Барселона здобула перемогу над Райо Вальєкано з рахунком 2:1.

Райо Вальєкано відкрив рахунок на 10-й хвилині, коли Альваро Гарсія зробив передачу з правого флангу, і Унаї Лопес пробив у правий кут воріт, м'яч відскочив від голкіпера і опинився у сітці — 1:0.

Барселона активно атакувала, але гострота з'явилася лише в останні 30 хвилин матчу. На 60-й хвилині Педрі забив гол, замкнувши пас Рафіньї, і зрівняв рахунок — 1:1.

Через 11 хвилин Дані Ольмо, який дебютував за Барселону, отримав пас від Ямаля на правому фланзі і забив вирішальний гол у лівий кут воріт – 1:2. Це вже третя поспіль перемога каталонців з таким рахунком зі старту сезону.

Барселона вийшла у лідери з 9 очками, тоді як у Райо Вальєкано 4 очки.