Вчора 21
Сьогодні 15

Барселона зазнає першої поразки в Ла Лізі. Осасуна перервала переможну серію Фліка

Свято для Памплони
Осасуна у матчі 8-го туру Ла Ліги створила сенсацію, обігравши Барселону, яка не знала поразок у чемпіонаті.

Памплонці шокували Барсу в середині першого тайму, коли Будимір та Сарагоса з інтервалом у 10 хвилин двічі розписалися у воротах каталонців.

Барселона вийшла на другий тайм з метою відіграти відставання у рахунку та практично одразу вдалося організувати м'яч Віктора, який повернув команда Хансі Фліка у гру.

На 72-й хвилині стався ключовий епізод зустрічі, коли Барса привезла пенальті на свої ворота фол Домінгеса, який уклав суперника на газон. До точки підійшов Будимир, зробивши рахунок 3:1.

До фінального свистка Осасуна змогла організувати четвертий гол, автором якого став Бретонес, проте останнє слово у матчі було за Барселоною - Ямаль своїм голом не дав своїй команді виїхати з Памплони розгромленою.

Ла Ліга. 8 тур

Осасуна - Барселона 4:2

Голи: Будимір, 18, 82 (з пенальті), Сарагоса, 28, Бретонес, 85 - Віктор, 53, Ямаль, 89