Сьогодні 16
Завтра 15

Барселона знищила Вальядолід

Команда Фліка забила супернику сім голів
У матчі 4-го туру іспанської Ла Ліги на олімпійському стадіоні в Барселоні відбулася перемога місцевої команди над Вальядолідом. Підсумковий рахунок зустрічі становить 7:0 на користь каталонців.

Барселона відкрила рахунок на 20-й хвилині завдяки голу Рафіньї, а Роберт Левандовскі подвоїв перевагу за чотири хвилини. Жуль Кунде забив третій м'яч перед перервою, після чого Рафінья оформив хет-трик, додавши ще два голи. Даніель Ольмо та Ферран Торрес також відзначилися забитими м'ячами, довівши рахунок до розгромного 7:0.

В результаті перемоги Барселона зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці Ла Ліги з 12 очками, тоді як Вальядолід залишився на 12-му місці з чотирма очками.

Іспанія. Ла Ліга. 4 тур

Барселона – Вальядолід 7:0 (Рафінья 20, 64, 72, Левандовскі 24, Кунде 45+2, Ольмо 82, Ферран Торрес 85)