Зараз 3
Вчора 21
Сьогодні 15
Завтра 4

Баварія і Баєр курять осторонь. Суперник Динамо у ЛЄ втратив перевагу у три голи

Гоффенхайм перестріляв Вердер
Гоффенгайм та Вердер закрили програму 5-го туру Бундесліги матчем із величезною кількістю голів.

У першому таймі вболівальники побачили шість забитих м'ячів на обидві команди. Вже на 8-й хвилині Хоффенхайм вів у рахунку з різницею у 2 голи після дубля Бультера.

За кілька хвилин Гложек оформив третій гол господарів, але це не все, чим запам'яталася перша 45-хвилинка.

На 18-й хвилині Нсокі залишив Гоффе в меншості, започаткувавши камбек Вердер - Малатіні і дубль Стаге дозволили бременцям піти на перерву з рахунком 3:3.

На старті другого тайму Стаге робить рахунок 4:3 на користь Вердера і не дав супернику Динамо у Лізі Європи хоча б звести гру до нічиєї.