Сьогодні 6
Завтра 21

«Баварія» розгромила «Бенфіку», забивши 4 м'ячі за 15 хвилин

Команда Нагельсманна феєрично виступає в нинішній кампанії ЛЧ

У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів «Баварія» на виїзді розгромила «Бенфіку».

Перший тайм не віщував такого рахунку - завершився 0: 0 з обопільними шансами від команд на забитий м'яч.

«Бенфіка» почала пропускати вже в кінцівці тайму, після того, як Романа Яремчука замінили. Спочатку красиво зі штрафного відзначився Сані на 70-й хвилині, а потім голи просто посипалися. Автогол Евертона, Левандовскі і ще раз Сані - на 85-й хвилині рахунок був уже 4: 0 на користь німецької машини.

3 матчі, 3 перемоги, різниця голів - 12: 0. «Баварія» ідеально провела першу половину групового раунду ЛЧ, заслужено займаючи 1-е місце в своїй групі з 9-ю очками.