Вчора 4
Сьогодні 14

Байєр знову зробив це. Вирішальний гол у ворота Боруссії М був забитий на 90+11-й хвилині

Леверкузенці обіграли суперника у наддраматичному матчі під дощем
У матчі першого туру німецької Бундесліги Боруссія Менхенгладбах приймала леверкузенський Байєр.

У першому таймі фармацевти досягли переваги у два голи завдяки забитим м'ячам Джакі та Віртца.

Боруссія Менхенгладбах відіграла один м'яч на початку другої половини, відзначився Ельведі. На 85-й хвилині Тім Кляйндінст забив, здавалося б, рятівний для Борусії Менхенгладбах гол – 2:2.

Рефері додав до основного часу понад десять хвилин через заворушення на початку другого тайму. І наприкінці компенсованого часу Віртц виконав пенальті, який відбив перед собою воротар господарів Омлін, а Флоріан добив його у сітку воріт – 2:3.

Таким чином, чемпіон Німеччини стартував із перемоги. Байєр у наступному турі Бундеслії зіграє з РБ Лейпцигом, а Боруссія М – із Бохумом.

Минулого тижня леверкузенський Байєр переміг Штутгарт у Суперкубку Німеччини.

Німеччина. Бундесліга. 1 тур

Боруссія Менхенгладбах – Байєр 2:3 (Ельведі 59 Кляйндінст 85 – Джака 12, Віртц 38, 90+11)