Germany

Бельгія впевнено переграла Румунію. Як це було

Слідкуйте за головними подіями матчу Євро-2024 у групі збірної України
Фото - FRF

90+4' Матч завершено! 2:0 на користь Бельгії!

90' Арбітр додав чотири хвилини.

89' Заміна. Румунія. Сореску замість Раціу.

89' Ніце знову залишає Лукаку без голу!

85' Кастань забирає м'яч на лінії воріт!

81' Заміна. Румунія. Алібек замість Дрегуша.

80' ГООООООЛ! Де Брюйне! Хавбек випередив голкіпера та захисника. Здається, переможця матчу вже визначено!

77' Заміна. Бельгія. Дебаст замість Теата.

76' Теат поки залишається на полі, проте йде, накульгуючи.

75' Здається, Теат не може продовжити гру. Серйозна втрата перед грою з Україною.

72' Заміни. Бельгія. Мангаля та Карраско замість Тілеманса та Доку.

68' Ман не реалізував вихід один на один! Кастелс!

68' Заміни. Румунія. Хаджі й Олару замість Міхеїле та Маріна.

66' Лукаку все ж дуже хоче забити. Ніце тягне!

64' Стривайте! VAR зафіксував офсайд! Це вже третій незарахований гол для Лукаку. Здається, час поставити свічку...

63' ГОООООООЛ! Лукаку! Форвард вибігав на побачення майже з центру поля і переграв воротаря!

62' Доку влаштував «Манчестер Сіті» у штрафному суперника і небезпечно пробив. Влучив у сітку із зовнішнього боку!

59' Лукаку б'є просто у воротаря.

57' Дуже небезпечна передача від Де Брюйне. Партнер не наздогнав м'яч на куті воротарського!

56' Заміна. Бельгія. Троссар замість Лукебакіо.

55' Ще один небезпечний удар від Де Брюйне. Ніце впорався з постілом лідера бельгійців.

52' Де Брюйне закручував м'яч у кут воріт. Зовсім трохи повз стійку!

47' Міхеїле знову виривався на ворота. Вище воріт.

46' Ман завдав удару з небезпечної позиції, проте по центру. Невелика проблема для Кастелса!

46' Другий тайм розпочався.

45+1' Лунає свисток на перерву!

45' Одну хвилину додав арбітр.

45' Бурке б'є вище після подачі з кутового.

43' Ніце отримав м'яч після простілу Де Брюйне.

37' Кастелс читає гру і випереджає Мана просто перед воротами!

35' Велике щастя для вболівальників збірної України! Лукебакіо отримав попередження та не зіграє проти «синьо-жовтих»!

33' Небезпечний удар від Лукебакіо! М'яч після рикошету летить трохи вище воріт. Кутовий!

31' Доку двічі ввірвався на куті штрафного. Захисник і голкіпер в останній момент уратували ворота!

28' Бельгійці володіють ініціативою. Румуни чекають шансу на контратаку.

24' Вдала контратака збірної Румунії. Міхейле зупинила лише стіна із защисників суперника.

21' Декілька ударів після розіграшів стандартів біля воріт бельгійців. Дуже неточно.

18' Де Брюйне та Лукебакіо вдвох розкрили оборону суперника. Ніце на місці!

15' Марін (Румунія) лежить на газоні.

11' Знову небезпека біля воріт румунів. Станчу самовіддано блокує удар!

5' НЕБЕЗПЕЧНО! Дрегушин не зумів переграти Кастелса!

2' ГОООООООЛ! Тілеманс! Фаворит досить швидко доводить свій статус на практиці!

Склади команд на сьогоднішню гру:

У суботу, 22 червня, у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна Бельгії зіграє з Румунією в групі України.

Слідкувати за головними подіями матчу Бельгія – Румунія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.