Зараз 1
Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 21

Беллінгем – про перемогу над Сербією: «Нам довелося трохи постраждати, але ми не пропустили»

Півзахисник збірної Англії прокоментував перемогу над Сербією
17 червня 07:50

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем поділився своїми думками після перемоги над збірною Сербії з рахунком 1:0 у першому матчі групового етапу Євро-2024.

«Це була гарна гра. Сербія була гарною, міцною, сильною командою. Було важливо, щоб ми добре підготувалися і ми це зробили. Команда все зробила правильно і ми знали свої ролі. Ми дотримуємось наших власних стандартів та граємо з опонентом, який стоїть перед нами. У таборі позитивний настрій – рухаємось уперед, до наступного матчу.

Перший тайм показує, чому ми можемо забивати голи будь-якій команді, а другий тайм показує, що завжди можемо зберегти ворота сухими. Нам довелося трохи постраждати, але ми не пропустили, а коли ви це робите, вам потрібно забити лише один гол, щоб виграти гру. Загалом ми будемо задоволені цим виступом.

Забивати за Англію у будь-який час – це дуже приємно, особливо коли це приносить нам перемогу та три очки, і, сподіваюся, налаштує нас на гарний виступ. Святкування присвячене грі, яку ми називаємо "Вовк", але насправді це для персоналу за лаштунками – вони не отримують подібних нагород, але ми дуже цінуємо їхню працю».