Вчора 18
Сьогодні 5
Завтра 9

Бетіс розгромив Кривбас, забивши три м'ячі за три хвилини у матчі кваліфікації Ліги конференцій

Криворізька команда знову програла

У поєдинку у відповідь четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій іспанська Бетіс на своєму полі приймав криворізький Кривбас. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів із рахунком 3:0.

Доля поєдинку наважилася наприкінці першого тайму. Бетіс забив три м'ячі протягом трьох хвилин. Відзначились Руїбаль і двічі Еззальзулі.

Таким чином, Бетіс пройшов до групового раунду Ліги конференцій, а Кривбас завершив свій єврокубковий сезон, не здобувши жодного очка.

Іспанська команда дізнається суперників в основному раунді Ліги конференцій під час жеребкування, яке відбудеться 30 серпня у Монако.