Бейл: « Хотів би закінчити Євро інакше, але все одно гордий за наших гравців »

Уельс розгромно поступився Данії в 1/8 фіналу Євро-2020
27 червня 2021р. 08:57
Гарет Бейл / Фото - Sky Sports

Нападаючий збірної Уельсу гарет Бейл висловився з приводу розгромного поразки своєї команди в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 проти Данії ( 0: 4 ). Слова капітана команди призводить прес-служба UEFA.

Ігра пішла не так, як ми хотіли. З нашої точки зору, ми почали дуже добре, але потім все змінилося. Ми спробували зіграти краще в другому таймі, але знову пропустили, і після цього втратили кураж.

Підсумок матчу нас дуже засмутив. Хлопці пригнічені і злі, і це зрозуміло. Я волів би закінчити турнір інакше.

Дуже прикро – ось все, що я можу сказати. Ми упустили шанс, але ми принаймні боролися, і я все одно пишаюся нашими гравцями.

Зрозуміло, ми все спустошені. Я думаю, ми добре грали перші 20-25 хвилин першого тайму. Ми повністю контролювали гру, створювали моменти. Тепер нам потрібно витягти з цього урок. Ми зробимо це і підемо дальше.

раніше Флорентіно Перес натякнув на повернення Бейла в « Реал ».