Сьогодні 2

Безус пояснив, чому « Гент » не вистачає стабільності в поточному сезоні

Також українець прокоментував свій дубль в ворота « Шарлеруа »
Роман Безус / Фото - Гент

Півзахисник « Гента » роман Безус прокоментував свій дубль в матчі 33-го туру чемпіонату Бельгії проти « Шарлеруа ». Також українець пояснив, чому команді не вистачає стабільності в поточному сезоні.

Роман, два твоїх точних удару, по суті, вирішили долю поєдинку з «Шарлеруа» вже до восьмої хвилині. Згоден?

Разве що в якійсь мірі. Це помітно додало « Гент » впевненості і розкутості на час, що залишився ігровий время.

Пам'ятаєш, коли в останній раз відзначався двома забитими м'ячами?

Еслі не помиляюся, в серпні 2019 року в поєдинку з « Ейпеном ».

матч проти «Шарлеруа» був кращий для «Гента» в поточному сезоні?

Точно можу сказати, що одним з таких. У нас багато виходило в командних діях, ми створювали моменти, в загальному, контролювали гру і довели її до логічного завершенія.

У нинішньому сезоні уболівальників «Гента» кидає то в жар, то в холод. Чому команді не вистачає стабільності?

Це питання всього сезону. Спочатку у нас були великі плани, однак за короткий період часу в « Генті » змінилося три головних тренера, при цьому у кожного була своя філософія, своя структура гри.

Плюс, в нашій команді з'явилося близько 10-ти нових футболістів, яким потрібен був час, щоб освоїтися. Можливо, це головні причини не зовсім тих результатів, яких від нас чекали.

Місця в турнірній таблиці чемпіонату визначаються з особистих зустрічей?

Нет. За більшій кількості побед.

Для вас перед останнім туром перового етапу ситуація з попаданням в першу вісімку дуже заплутана.

Почему? Перемога гарантує нам продовження боротьби за місце в єврокубках. Так, є ще один лазівка, при якій нас влаштує і нічия, але такий варіант не варто приймати всерйоз, оскільки там повинні скластися відразу кілька умов. На це розраховувати ми не хочемо.

Малий фінал для «Гента» відбудеться у виїзній грі з «зюльті-Варегемом», Якому в першому колі ви програли з рахунком 3: 0. Наскільки складно буде перемогти цього суперника?

В Бельгії частенько рахунки не збігаються з тим, що відбувається на полі. Думаю, якщо у нас піде гра, то нам цілком під силу впоратися з цим опонентом.

Останнім часом Хейн Ванхазебрук почав тобі більше довіряти. причина наполеглива робота на тренуваннях?

Це одна з причин. Були розмови про те, що я можу змінити прописку, але ми поспілкувалися з наставником, він дав мені шанс і постарався їм воспользоваться.

Раніше наставник « Гента » зазначив, що Безусу вдалося зігратися з партнерами.

Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк