Благодійний матч Game4Ukraine завершився «миром»

Поряд з зірками світового масштабу зіграли Шевченко, Зінченко, Ребров, Мудрик, Левченко, Срна та Мораес
05 серпня 2023р. 22:34
Фото - ФК Челсі

Благодійний матч Game4Ukraine відбувся у Лондоні на стадіоні «Стемфорд Бридж». Зібрані кошти підуть на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігові, що був обстріляний російською армією.

Яскравий слід у грі залишили представники українського футболу. На початку гри відмінні моменти були у Шевченка та Зінченка – голкіпери були напоготові. Неймовірний удар Мудрика у другому таймі влучив у поперечину.

Найбільш результативним став Срна, який зробив рахунок 2:1 на користь «жовтих». Також на поле виходили Ребров, Левченко та Жуніор Мораес.

Відкрив рахунок у зустрічі Нобл.

Шикарним ударом з-за меж штрафної площі Зеєдорф відновив рівновагу.

Крапку в матчі поставив Галлас.

На 24-й хвилині матч перервався оплесками на честь хоробрості українців, які встали на захист своєї Батьківщини.