Усик про суддівство у матчі Полісся – Олімпія: «УЄФА, розплющте очі»
Кушніренко – про поразку від Олімпії: «Ми впустили моменти, арбітр судив нормально»
Полісся вилетіло із єврокубків
01 серпня 23:16
![Кушніренко – про поразку від Олімпії: «Ми впустили моменти, арбітр судив нормально»](/upload/resize_cache/iblock/b40/916_537_2/b40c06d020cd04f6ecefcfa599b60aad.jpg.webp)
– Тренер казав, що суддя десь помилявся, Олександр Усик про це говорив. Ви відчули, що суддя десь підсуджував більше нашим суперникам?
– В принципі, я вважаю, що він судив досить нормально. Не треба це враховувати. Потрібно було реалізовувати моменти. Порівняно з першою грою вони були. Це були дві різні ігри. Забий ми хоча б третину тих моментів — думаю, результат був би іншим.
– Чому не вдалося реалізувати моменти?
– Не знаю, чому не вийшло. Напевно, забракло майстерності. Але я дякую всім партнерам по команді. Думаю, ми показали чудову гру. За результат прикро, але я вважаю, що ця команда має велике майбутнє. Дякую всім уболівальникам, які нас підтримували. Дякую ЗСУ. Ми грали для них і віддали всі сили, але, на жаль, не вдалося отримати результату.
– Що зараз відбувається у роздягальні?
– Звичайно, всі засмучені. З таким початком і за такої гри ми мали витискати більше.
– Чому у першому матчі не вдалося так грати?
– Можливо, забракло досвіду. Усі хотіли, переживали. Можливо, було якесь хвилювання. Друга гра показала, що ми можемо грати із будь-яким суперником. Тому надалі, дай боже, все буде добре. Ставатимемо краще, – сказав Кушніренко після гри.
Матч обслуговувала сербська бригада арбітрів на чолі із Мілошем Мілановичем. Кушніренко забив єдиний гол своєї команди, ставши першим гравцем Полісся, який відзначився у єврокубках.
Коментарі 0