Сьогодні 2

Бондар: « Треба набирати свої окуляри і сподіватися, що « Динамо » їх втратить »

Захисник « Шахтаря » висловився про перемогу над « Маріуполем »
Валерій Бондар / Фото - footboom
Захисник « Шахтаря » Валерій Бондар в інтерв'ю офіційному сайту клубу прокоментував перемогу своєї команди в матчі 21-го туру УПЛ над « Маріуполем » ( 3: 0 ), А також поділився думкою про майбутній поєдинок з « Динамо ».

« Добре, що перемогли сьогодні. Підходимо до гри з « Динамо » ( Київ ) в гарному настрої, а найголовніше – морально і фізично підготовленими. Для нас це один з вирішальних матчів чемпіонату ».

Не можна сказати, що перші 30 хвилин вам вдалися. Цього разу не вийшло швидко забити.

« Маріуполь » добре оборонявся, футболісти грамотно переміщалися, закривали позиції, куди ми повинні були вбігати і забивати гол. Але у нас були моменти в стартові 10 хвилин, – якби забили перший м'яч, думаю, було б легше. Добре, що все так закінчилося: відзначилися на 35-й хвилині, потім відразу ж вдруге ».

Наскільки реально наздогнати « Динамо »? Ви вже прикидали, вважали окуляри?

« Що вважати? Треба набирати свої окуляри і сподіватися, що « Динамо » їх втратить. Я дуже сподіваюся і вірю, що в цьому сезоні ми станемо чемпіонами, що ми ці сім балів відіграємо і вийдемо на перше місце ».

« Шахтар » по грі зараз сильніше « Динамо »?