Завтра 3

Бондар: «У Шахтаря було більше гольових моментів ніж у Барселони»

Захисник оцінив виступ донецької команди
08 листопада 2023р. 09:22

Захисник Шахтаря Валерій Бондар висловив свої думки після перемоги в матчі проти Барселони (1:0) в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

«По-перше, ми розбирали цей матч, і тренер, як завжди, дуже тактично добре підійшов до цього, і саме тому ми намагалися діяти так, як нам говорили перед грою, в перерві. Але ми граємо проти Барселони, і звичайно другий тайм був не такий, як перший в нашому виконанні.

Насправді можна сказати, що у нас, напевно, гольових моментів було навіть більше. Матвієнко в першому таймі, гол ми забили. Потім був момент у Невертона, якщо не помиляюся. Ще у Гіо. Потім могли скористатися простором, але, може, десь вже не було сил і намагалися утримати той результат, який є», — сказав Бондар для Tribuna.com.